Zarezerwuj wizytę

572 424 227

Usługi warsztatów Liqui Moly Pro Line
Czyszczenie DPF/FAP
Filtr cząstek stałych, podobnie jak katalizator to części układu wydechowego, które odpowiadają za filtrowanie spalin z najbardziej szkodliwych zanieczyszczeń. Dbając o te elementy dbamy zarówno o nasze zdrowie, jak również o samochód. Czyszczenie pozwala zarówno uchronić przed kosztownymi wymianami części zbudowanych z użyciem m.in. metali szlachetnych, ale również przywrócić optymalne osiągi jednostce napędowej.
Dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
Dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów to proces szybki, niezawodny i bezpieczny. Skrzynia jest czyszczona w warunkach adekwatnych do naturalnych warunków eksploatacji, zachowując właściwą temperaturę i ciśnienie. Nasze urządzenia zapewniają wymianę blisko 100% oleju, podczas gdy tradycyjna metoda statyczna pozwala na wymianę ok. 60% oleju.
Door to Door (odbiór samochodu od klienta)
Niezależnie czy zależy Ci na bezpieczeństwie czy na wygodzie, to rozwiązanie zostało włączone do naszej palety usług specjalnie z myślą o Tobie. Zamów odbiór samochodu spod swojego domu, pracy lub innego dogodnego miejsca. Pracownicy warsztatu przyjadą po Twój pojazd, a po skończonym serwisie odstawią go na miejsce. Zadbaj, aby Twój samochód był zawsze sprawny i gotowy do jazdy.
Czyszczenie układu dolotowego
Właściwy przepływ powietrza do silnika jest gwarantem jego optymalnych osiągów oraz bezawaryjności. Z czasem, szczególnie w silnikach diesla, może dochodzić do zatykania się dolotu na skutek osadzającego się nagaru, co zmniejsza ilość powietrza niezbędnego do właściwego spalania mieszanki paliwowej. Regularne czyszczenie pozwala uniknąć konieczności demontażu elementów silnika i poprawia jego kulturę pracy.
Płukanie układu olejowego
Każdy olej posiada dodatki czyszczące, jednak są one skomponowane tak, aby radzić sobie z zanieczyszczeniami powstałymi wyłącznie podczas normalnej pracy silnika. Nie mają możliwości zneutralizowania wszystkich możliwych zanieczyszczeń, takich jak zgromadzone osady czy stary olej. Aby zapewnić optymalne warunki pracy świeżemu olejowi, a tym samym swojemu silnikowi, płucz silnik przy każdej wymianie oleju.
Dezynfekcja samochodu
Dla Twojego bezpieczeństwa, samochód zostanie zdezynfekowany po wykonaniu wszystkich zleconych czynności serwisowych. Możesz mieć pewność, że Twój samochód jest sprawny i gotowy do jazdy.
Czyszczenie wtryskiwaczy
Zatykanie się wtryskiwaczy powoduje spadek ich wydajności, brak możliwości właściwego rozpylania paliwa lub całkowite uszkodzenie. Zakup nowych wtryskiwaczy to zwykle spory wydatek, którego można uniknąć poprzez czyszczenie. Sprawny układ paliwowy pozwala zredukować spalanie, poprawić kulturę pracy silnika i zmniejszyć emisję szkodliwych substancji.
Wymiana oleju
Pamiętaj o systematycznej wymianie oleju. Tarcie to jeden z podstawowych czynników powodujących ograniczenie osiągów i nieodwracalne uszkodzenia elementów silnika. Aby zapewnić swojemu silnikowi długą i bezawaryjną pracę korzystaj z olejów Liqui Moly stworzonych nie tylko z myślą o najnowszych normach producentów samochodów, ale również po to aby zagwarantować najwyższe możliwe bezpieczeństwo przy najlepszych osiągach.
Inne naprawy mechaniczne
W sieci warsztatów Liqui Moly Pro Line Serwis znajdziesz specjalistów z różnych dziedzin mechaniki samochodowej. Skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznym, aby znaleźć najlepszy warsztat w swojej okolicy.